Benning Tabetron Puls

benning tabetron pulsBenning Tabetron Puls

Podczas wielu lat istnienia seria prostowników Tebetron Puls charakteryzowała się zarówno wysoką niezawodnością jak i generowaniem dużych oszczędności.

Dokładnie opracowana krzywa ładowania Puls oparta na krzywej Wa jest stosowana jako standardowa charakterystyka ładowania.

Serię prostowników Tebetron Puls charakteryzuje zmniejszone zużycie wody, mniejsze wydzielanie się gazów w fazie gazowania oraz mniejszy wymagany prąd początkowy w porównaniu do konwencjonalnej charakterystyki ładownia Wa lub Wsa.

Dobrze znana solidność a więc i wysoka niezawodność są rezultatem wieloletnich doświadczeń z wieloma systemami bateryjnymi. Dlatego też seria prostowników Tebetron Puls jest jednym z najbardziej ekonomicznych systemów ładowania na rynku.

charakterystyka ładowania wa

 

Cechy charakterystyczne prostownika tabetron puls


1. Nowoczesny system ładowania Puls dla akumulatorów ołowiowo-kwasowych.
2. Czasy ładowań pomiędzy 6,5-14h. Mniejsze zużycie wody w baterii a więc przez to mniejsze koszty eksploatacji (mniejsze nakłady pracy).
3. Zmniejszone wydobywanie się gazów w procesie gazowania, obliczenia zgodnie z ZVEI „wentylacja pomieszczeń dla baterii”.
4. Automatyczny proces ładowania, automatyczne ładowanie wyrównawcze.
5. Oszczędność energii i ochrona baterii przy zmiennym czasie ładowania (zwiększenie żywotności akumulatorów).
6. Proste działanie, automatyczne rozpoczynanie ładowania, nie trzeba pamiętać o załączaniu urządzenia.
7. Łatwe w serwisowaniu dzięki prostym i częściowo automatycznym funkcjom elektroniki kontrolnej, nie ma potrzeby stosowania żadnego programu komputerowego ani specjalnych narzędzi.

 

Dodatkowe możliwości rozbudowy tabetron puls:

1. Cyrkulacja elektrolitu
2. Automatyczne uzupełnianie wody

Łatwe w serwisowaniu dzięki prostym i częściowo automatycznym funkcjom elektroniki kontrolnej, nie ma potrzeby stosowania żadnego programu komputerowego ani specjalnych narzędzi.
 
Łatwe w serwisowaniu dzięki prostym i częściowo automatycznym funkcjom elektroniki kontrolnej, nie ma potrzeby stosowania żadnego programu komputerowego ani specjalnych narzędzi.
 
tabetron puls parametry
 
Copyright ©2017 JJA, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 17955